Soki Korab Garden to produkty najwyższej jakości, powstające poprzez wyciskanie w niskiej temperaturze całych owoców

Naturalne soki w ostatnich latach zaskarbiają sobie zaufanie coraz większej ilości klientów. Są cenione za niepowtarzalny smak, a także właściwości prozdrowotne. Oddzielną grupa soków są soki NFC, czyli produkty najwyższej jakości, powstające poprzez wyciskanie w niskiej temperaturze całych owoców. Technologia ta pozwala zachować wszystkie ich prozdrowotne właściwości.

Soki Korab Garden
soki NFC
Certyfikaty Korab Garden
Dobroczynne działanie soków

Dobroczynne działanie prozdrowotne

Owoce aronii, porzeczki czarnej czy rokitnika stosowane były już przez naszych rodziców i dziadków ze względu na ich dobroczynne działanie na nasze zdrowie. Soki z nich wytwarzane są jednymi z najzdrowszych przetworów na rynku, powinny więc znaleźć się w diecie każdego z nas. Soki Bio NFC znajdujące się w portfolio naszej firmy, to produkty najwyższej jakości, klasy Premium Plus, z certyfikatami BIO/Organic - honorowanymi w całej Europie, Azji i Ameryce Pn. Soki posiadają także znaki jakości: Produkt Polski, ekolistek, Certyfikowany Produkt (CP) oraz  Stowarzyszenia Polska Ekologia i Instytutu Ogrodnictwa INHORT. Firma zadbała ponadto o doskonały smak swoich wyrobów. Tajemnica tkwi w innowacyjności, dzięki której pozbyliśmy się z aronii goryczki i cierpkości, a z rokitnika nieprzyjemnego zapachu, przy zachowaniu pięknego koloru i walorów zdrowotnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i kierując się mottem "Powiedz nam co masz na myśli, a my przygotujemy to dla Ciebie",  firma cały czas rozwija swoją ofertę. Wśród wielu propozycji każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Mamy więc do wyboru:

  • Bio Sok Aronia Premium (NFC) z wysoką zawartością manganu i potasu;
  • Bio Sok Aronia-Porzeczka Premium (NFC), który między innymi podnosi odporność, działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie;
  • Bio Sok Jabłko-Rokitnik-Banan Premium (NFC) z dużą ilością naturalnej
    witaminy C;
  • Bio Sok Jabłko-Malina-Dzika Róża Premium (NFC) - ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.
  • Bio Sok Jabłko-Czarna Porzeczka-Daktyl Premium (NFC);
  • Bio Sok Aronia-Len Premium (NFC) polecany osobom z nadciśnieniem, cukrzycą, podwyższonym cholesterolem i skarżącym się na kłopoty ze wzrokiem.

Oczywiście nie są to wszystkie wyroby Korab Garden. W portfolio Firmy oprócz soków można też znaleźć: nektary, smoothie, koncentraty soków, liofilizaty oraz mrożone i suszone owoce.

Grupa Producentów
Owoców Jagodowych

Nasza firma Korab Garden tworzy Grupę Producentów Owoców Jagodowych, dzięki czemu możemy oferować szeroką gamę produktów i mamy zaplecze materiałowe pod duże kontrakty.

Soki Korab Garden - butelki